i'Varca - Verankerd in onze jeugd

€ 15,00
Inclusief belasting
9789491634369

i&rsquoVarca - Verankerd in onze jeugd Het verhaal van een jeugdcentrum in Lintelo 1974-2014

Aantal

i’Varca - Verankerd in onze jeugd Dit boek neemt u mee naar de geschiedenis van Jeugdcentrum i’Varca in Lintelo (Aalten). Bijna veertig jaar was dit dé centrale plek waar jongeren samenkwamen voor gezelligheid, leuke activiteiten of het ontmoeten van vrienden. De jeugd is dé tijd in ons leven waarin we onszelf ontdekken, optrekken met andere jongeren, op zoek gaan naar onze interesses en activiteiten die ons hart raken, maar ook onze liefde ontdekken. Het is voor velen een overgetelijke tijd die in het geheugen staat gegrift en waar men graag aan wordt herinnerd. Bij het lezen van de geschiedenis van i’Varca, met alle hoogte- en dieptepunten, komen ongetwijfeld de herinneringen naar boven. De interviews met en de flashbacks van verschillende oud-i’Varcanen maakt het nog levendiger. Het geheel is rijkelijk aangevuld met foto's, waardoor het ook een heerlijk kijkboek is. Het logo van i’Varca is het anker en dat staat in dit boek centraal. Velen zullen dan ook beseffen dat Jeugdcentrum i’Varca verankerd is in hun jeugd!

9789491634369

Datasheet

Gewicht
350g
Jaar van uitgave
2015
Auteur(s)
Diversen